دو خواننده مشهور لس آنجلسی دیگر در تهران / شهیار قنبری و مهرداد آسمانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی همدمی، دو خواننده لس آنجلس نشین، به تهران آمده اند و دیدار با «رییس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری» و دو مقام ارشد «جمهوری اسلامی» را در برنامه خود دارند.

مهرداد آسمانی - محمود احمدی نژاد - شهیار قنبری

 

این دو خواننده هم اکنون در بهترین منطقه تهران محافظت می شوند.


پیش از این «حبیب محبیان» و «بیژن مرتضوی»، دیگر خواننده های خارج نشین به تهران آمدند و پس از دیدار با همان مقامات (جمهوری اسلامی ایران)، ضمن سکونت دایم در تهران، درخواست هایی برای مجوز کنسرت و آلبوم نیز ارایه دادند.

 

دو خواننده خارج نشین، شهیار قنبری و مهرداد آسمانی در تهران حضور دارند

اولین عکس حضور «بیژن مرتضوی» در ایران

 

عکس از رضارشیدپور و حبیب در ایران

 

گفته می شود قرار است این دو خواننده، «شهیار قنبری» و «مهرداد آسمانی»، با«رییس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری» گفتگوی حضوری داشته باشند.

رییس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری ایران، گفت: ایرانیان و بخصوص هنرمندان برای ورود به کشور نباید از کسی اجازه بگیرند.

در عین حال در گفتگوهای روزمره و اظهار نظرهای غیررسمی برخی گمانه ها درباره دلیل حضور این افراد در این برهه مطرح شده است. از جمله تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی در آستانه اجرایی شدن طرح هدفمندی یارانه ها ، کاستن از فشارهای رسانه ای سیاسی در اذهان عمومی و ایجاد ارتباط موثر و صمیمی تر با جامعه ایرانیان خارج از کشور از طریق خوانندگان خارج نشین به عنوان سفیران غیررسمی در فضای فرهنگی مواردی است که گمانه هایی درباره آن مطرح شده است.

یک منبع موثق که نخواست نامش فاش شود گفت: تجربه چند ماه اخیر نشان داده که موفقیت های «دولت دهم» مانند: بازگشت ایرانیان خارج از کشور، به درخواست رئیس جمهور بوده است و «اسفندیار رحیم مشایی» مسئول پروژه بازگشت خوانندگان لس‌آنجلسی به ایران است. بازگشت خوانندگان مشهور لس‌آنجلسی به بستری برای ریزش نیروهای ضدانقلاب در خارج از کشور تبدیل شده است.

/ 0 نظر / 20 بازدید