کشتار مردم غزه همانند بازی های رایانه ای با سلاح های دوربین دار کنترل از راه دور

پایگاه خبری خبرترک ترکیه در گزارشی پیرامون سلاح های کنترل از راه دور ارتش صهیونیستی که در مرزهای سرزمین های اشغالی با نوار غزه بکار گرفته شده نوشت که این سلاح های قاتل از کیلومترها دورتر از نقطه ای که در آنجا قرار گرفته اند کنترل می شوند و جالب اینکه هدایت کنندگان و شلیک کنندگان این سلاح ها سربازان زن 18 الی 20 ساله ارتش صهیونیستی هستند.
این گزارش حاکی است رژیم صهیونیستی به بهانه جلوگیری از نفوذ فلسطینی ها از نوار غزه به داخل سرزمین های اشغالی اقدام به نصب سلاح های دوربین دار با کنترل از راه دور نموده و سربازان زن اسرائیلی به کمک دوربین های مذکور هر جنبنده ای را با فشار دادن یک کلید همانند بازی های کامپیوتری شکار می کنند. گفته می شود تاکنون ده ها تن از مردم غزه از طریق این سلاح های مرگبار و توسط سربازان زن اسرائیلی به قتل رسیده اند. سربازان زن مذکور در ارتش اسرائیل تنها سربازان زنی هستند که اجازه شلیک و کشتن را دارند.
به نوشته رسانه های رژیم صهیونیستی این سیستم پیش از این تنها به شناسایی اجسام متحرک در طول مرزها می پرداخت ولی از ماه دسامبر گذشته به سلاح های کشنده تجهیز شد. به همین دلیل نیز سازمان ملل متحد به رژیم صهیونیستی در زمینه کشتار مردم بی دفاع غزه با این سیستم های مرگبار همانند بازی های کامپیوتری هشدار داد.
یکی از سربازان زن اسرائیلی که در پشت یکی از این مانیتورها مستقر شده در گفت‌وگو با روزنامه صهیونیستی هاآرتص اظهار داشت که این کار برای وی جذاب است، ولی بهرحال کشتن انسان ها همانند بازی کامپیوتری کار ساده ای نیست.

/ 0 نظر / 19 بازدید