هواپیمای جنگنده اسراییل برای بمباران اتمی ایران آماده می شوند

hamdami, اسرائیل, تارنمای وزارت امور خارجه اسرائیل, همدمی, اورشلیم, بیت المقدس, یهودی, سرب گداخته, تروریست, تروریسن, حزب الله لبنان, حزب الله, حماس, فقح, جنگ, صلح, غزه, سوریه, جمهوری اسلامی ایران,mfa ,صهیونیسم, صهیونیست, Zion,  Israel ,فلسطین, لبنان,صدای اسرائیل, هولوکاست

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «همدمی»، روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقامات  اسرائیلی مدعی می شود که بیش از «1» جنگنده اف-١۶ و اف-١۵ نیروی هوایی اسرائیل«IAF» بر فراز آسمان کشورک های حاشیه خلیج فارس به حالت آماده باش در آمدند.

این روزنامه در ادامه ادعا می کند که مقامات اسرائیلی به پاس زحمات بسیار «کوروش دوم» برای حفاظت از نژاد یهود و درنتیجه گسترش یهود در جهان، از بمباران یکی از شهرهای ایران خودداری میکنند و آن شهر «پاسارگاد» نام دارد.

نیویورک تایمز مطرح می کند که مقامات اسرائیلی خواهان توضیح درباره جزئیات عملیات نابودی ایران نیستند.

سخنگوی ارتش اسرائیل در واکنش به این خبر می گوید: «نیروی هوایی ما 30 سال است ماموریت های سخت و مختلفی برای نابودی دشمنان اسرائیل، انجام داده اند . برای نابودی نژاد ایرانی ما هیچ نیازی به طرح نقشه پیچیده نداریم و هر روزی که تصمیم به حمله بگیریم، ظهر آن روز ناهار را در تهران میخوریم.»

یکی از مقامات پنتاگون که به گفته نیویورک تایمز از آماده باش جنگنده های اسرائیلی مطلع بوده، می گوید که یکی از دلایل این آماده باش، این است که خلبانان جان بر کف اسرائیلی هنوز به سن قانونی نرسیده اند و توانایی پرواز را ندارد اما با این «آماده باش آزمایشی» آنان را برای حمله هوایی علیه کشور ایران در آینده نزدیک آماده میکنند.

نیویورک تایمز در انتها تاکید می کند که دیگر مقامات آمریکایی که با این روزنامه گفت و گو کرده اند، معتقد بودند که اسرائیل آرزو دارد به ایران حمله کند و آرزو بر «جوان 60 ساله» عیب نیست.

hamdami, اسرائیل, تارنمای وزارت امور خارجه اسرائیل, همدمی, اورشلیم, بیت المقدس, یهودی, سرب گداخته, تروریست, تروریسن, حزب الله لبنان, حزب الله, حماس, فقح, جنگ, صلح, غزه, سوریه, جمهوری اسلامی ایران,mfa ,صهیونیسم, صهیونیست, Zion,  Israel ,فلسطین, لبنان,صدای اسرائیل, هولوکاست

 جهت نمایش هواپیمای جنگنده اسرائیل در اندازه بزرگ اینجا  کلیک کنید.

/ 15 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امید

ببینم مگه خودتون در ایران تحلیل گر ندارید که سراغ تحلیل های اونها میرید ؟

فدایی ایران

خون شهدا در رگ وریشه همه جوانان ما هست ما فرزندان همان دلیر مردان 8سال هستیم وبدنبال شهادت...

مهدی

فرض كنيد چنين برداشتي هم درست باشه...آيا با وقوع يك جنگ خانمانسوز ديگه، چيزي از ايران و اقتصاد اين مملكت باقي خواهد ماند ؟ تا سالهاي سال اين مردم بدبخت بايد تاوان آنرا پس دهند!

افشین

من خودم به عنوان یک مخالف دولت و به اصطلاح سبز اگه کشور خارجی به خودش جرات این بده که به ایران حمله کنه در مقابلشون می ایستم

مهسا

خیلی جنگ دوست دارین ؟

اخه اسراییل بی چاره که از پس یک گروه کوچک بر نیامد می خواد با ایران بجنگه

نیلو

اسرائیل هیچ غلطی نمی تواند بکند

خیلی جالب بود متشکر[لبخند]

مهدي

خنده دار ترين قسمت اين جوك اين بود كه : ... هر روزی که تصمیم به حمله بگیریم، ظهر آن روز ناهار را در تهران میخوریم ... شتر در خواب بيند پنبه دانه ....