رییس‌جمهور: آمریکا می‌خواهد با کمک صهیونیست‌ها به یکی دو کشور خاورمیانه حمله کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی همدمی، محمود احمدی‌نژاد جمعه‌شب گذشته در مراسم اختتامیه‌ نهایی جشنواره‌ ملی جوان ایرانی اظهار کرد: در آینده‌ای نزدیک جزئیات این سناریو را و اینکه کجا کلید خورده و مطالب مربوط به آن را به اطلاع مردم خواهم رساند. این سناریویی است که به لطف خداوند در اختیار ما است؛ در حالی که آنها فکر می‌کنند فوق سری است. جزئیات آن را من برای مردم بیان خواهم کرد. او همچنین صدور قطعنامه‌ها و فشارها علیه ایران را از روی ضعف دشمنان دانست و گفت: آنها جنگ روانی و شیطنتی را طراحی و با برخی در داخل نیز هماهنگ کرده‌اند که فضای سنگینی را علیه ما در دنیا ایجاد کنند. فشار بیاورند، فشار را به اوج برسانند و در اوج فشار به یکی، دو کشور خاورمیانه که دوست ما هستند با کمک صهیونیست‌ها حمله نظامی کنند تا به خیال خود در اراده ما توقف و ضعف ایجاد کنند. این حرفی که رییس‌جمهور روسیه در دیدار با سفرایشان زد و گفت که ما خبر داریم ایران به سمت تولید بمب هسته‌ای حرکت می‌کند، در حقیقت آگهی حرکت و سناریویی است که قرار است آمریکا در منطقه اجرا کند.

وی با بیان اینکه «ملت ایران و ملت روسیه دوست هم هستند و ما علاقه‌مند هستیم که این دوستی ادامه پیدا کند» در عین حال اظهار کرد: حرفی که رییس‌جمهور روسیه زد، آگهی نمایشنامه‌ تبلیغاتی است که آمریکا قرار است آن را اجرا کند.

وی همچنین با بیان اینکه «سناریوی پیچیده‌ای را علیه ما طراحی کرده‌اند» گفت: آنها برنامه‌ریزی کرده‌اند که برخی نیز در داخل دنبال آن را بگیرند. البته ان‌شاءالله جزئیات نمایشنامه‌ای را که نویسنده و کارگردان آن آمریکا است و متاسفانه برخی از روی بی‌اطلاعی و تحلیل‌های غلط در آن نمایشنامه علیه منافع خود بازی می‌کنند، بیان خواهم کرد. چرا رییس‌جمهور روسیه باید در نمایشنامه آمریکایی بازی کند؟ ملت ایران تکلیفش مشخص است. اگر آمریکا و متحدانش همه جمع شوند و قدرت تبلیغاتی‌شان را بسیج کنند، نخواهند توانست ملت ایران را سر سوزنی به عقب‌نشینی وادار کنند. آنها این آرزو را به گور خواهند برد.

/ 0 نظر / 20 بازدید