اگر روزی اسرائیل به ایران حمله کنند، در کمتر از 10 روز نابود می شود

hamdami, اسرائیل, تارنمای وزارت امور خارجه اسرائیل, همدمی, اورشلیم, بیت المقدس, یهودی, سرب گداخته, تروریست, تروریسم, حزب الله لبنان, حزب الله, حماس, فقح, جنگ, صلح, غزه, سوریه, جمهوری اسلامی ایران,mfa ,صهیونیسم, صهیونیست, Zion,  Israel ,فلسطین, لبنان,صدای اسرائیل, هولوکاست

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «همدمی»، به نقل از "الف" اسفندیار رحیم‌مشایی چهارشنبه شب با اعلام اینکه ایران زنده است و پایدار می‌ماند به مقاومت کشورمان در برابر زورگویی‌های عراق و همدستانشان اشاره کرد و افزود: به طور رسمی 14 کشور دنیا در جنگ عراق را کمک کردند و 40 کشور دنیا نیز به طور غیررسمی کمک صدام در جنگ با ایران بودند.
وی افزود: ایران در جنگ دوستی موثر نداشت.
مشایی با اشاره به اینکه ایران امروز جایگاهش قابل مقایسه با گذشته نیست به سر افکندگی آمریکا در جهان اشاره کرد و گفت: آمریکا هر روز در باتلاق افغانستان و عراق گیر می‌کند که نه راه برگشت دارد و نه توان ماندن.
وی با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها باید منطقه را ترک کنند، اظهار داشت: آمریکایی‌ها هر روز منفورتر می‌شوند.
اسفندیار رحیم‌مشایی از خاورمیانه به عنوان بهترین منطقه عالم یاد کرد و گفت: رژیم اسرائیل اساسا ایجاد شد که منافع قدرت‌های بزرگ چند ملیتی را اجرا کند.
رحیم مشایی با شاره به اینکه چیزی از رژیم اسرائیل باقی نمانده است، اضافه کرد: اعراب از ترس اسرائیل شکست خوردند.
وی تاکید کرد: در ایران مولفه و شاخصه‌ای به نام حمله اسرائیل به ایران نداریم و در معادلات ما وجود ندارد.
مشایی با این پیش فرض که اگر یک روزی اسرائیلی ها به ایران حمله کنند، خاطر‌نشان کرد: این به آن معنا است که آمریکایی‌ها با ایران تفاهم می‌کنند که از شر اسرائیل راحت شوند.
وی اضافه کرد: اگر حمله از سوی رژیم اسرائیل به ایران انجام شود این کشور یک هفته بیشتر دوام نمی‌آورد.
مشایی بیان داشت: نابودی اسرائیل به دست ایران کمتر از 10 روز زمان می‌خواهد.
وی افزود: ایران لقمه‌ای نیست که از گلوی رژیم اسرائیل پایین برود.
رحیم مشایی با اعلام اینکه ایران در بالای ناوهای آمریکایی مستقر است، گفت: به همین دلیل بوده است که رئیس جمهور در 22 بهمن دو سال گذشته اعلام کرد که سایه تهدید برای همیشه از ملت یران برداشته شده است.
وی با اعلام خطر برای اهل ایمان به دلیل نداشتن آگاهی و معرفت تصریح کرد: اگر تحلیل درست از شرایط نداشته باشیم تحت تاثیر تحلیل دشمن عمل می‌کنیم.
مشایی صدور قطعنامه علیه ایران را بی‌تاثیر عنوان کرد و خاطرنشان کرد: پنجمین قطعنامه را می‌خواهد علیه ایران صادر کنند که تحریم کنندگان به ایران ضرر می‌کنند.
وی به قول تغییر اوباما اشاره کرد و گفت: ساده‌ترین تغییر از سوی آمریکا که ساده‌تر از قول‌های دیگر است حل مسئله با ایران است.
رحیم مشایی اضافه کرد: اوباما گزینه مناسبی برای اجرای سیاست‌های تغییر نیست.
وی با اشاره به اینکه اوباما در مدیریت سیاسی خود با مشکلات بزرگی مواجه است، یادآور شد: "ایران با کسی سر جنگ ندارد".
اسفندیار رحیم‌مشایی با تاکید بر اینکه صلاح ایران در مواجهه با قدرت جهانی سلاح واقعی است از سلاح دشمن به نام سلام پلاستیکی یاد کرد.

/ 1 نظر / 25 بازدید

مرگ بر اسراییل[عصبانی]