لطفا به اسراییل کمک کنید

اوباما بودجه هنگفتی را برای تجهیز ارتش رژیم اسرائیل مطالبه می‌کند تا توان نظامی این رژیم را در برابر حماس افزایش دهد!

ایالات متحده همچنان به موضع یک بام و دو هوا خود در خاورمیانه ادامه می‌دهد . درست در روزهایی که مذاکرات صلح غیرمستقیم میان اسرائیل و فلسطین در حال جان گرفتن است ، درست در ساعاتی که جهانیان در نیویورک سرگرم بازنگری کنفرانس منع تکثیر تسلیحات هسته‌ای هتسند و در دوره ای که ایران به واسطه برنامه هسته‌ای ب مرود شماتت قرار می‌گیرد و به تشدید تحریم‌ها تهدید می‌شود ، آقای اوباما در کاخ سفید به فکر تجهیز نظامی اسرائیل است . به گزارش خبرگزاری فرانسه، رئیس جمهور آمریکا کمک 205 میلیون دلاری کنگره برای نصب سیستم دفاع ضدموشکی رژیم صهیونیستی را خواستار شد.

اسرائیل,  تارنمای وزارت امور خارجه اسرائیل, همدمی, اورشلیم, بیت المقدس, یهودی,  سرب گداخته, تروریست, تروریسن, حزب الله لبنان, حزب الله, حماس, فقح, جنگ,  صلح, غزه, سوریه, جمهوری اسلامی ایران,mfa ,صهیونیسم, صهیونیست, Zion,   Israel ,فلسطین, لبنان,صدای اسرائیل, هولوکاستباراک اوباما از کنگره این کشور خواست 205 میلیون دلار برای نصب سیستم دفاع ضد موشکی اسراییل در اراضی اشغالی موسوم به "گنبد آهنین" اختصاص دهد. کاخ سفید اعلام کرد که این درخواست رسما طی چند روز آینده به عنوان متمم بودجه سال مالی، تحویل کنگره می‌شود.

اوباما هدف از نصب این سیستم ضد موشکی را حمایت از این رژیم در مقابل احتمال حمله‌های حزب‌الله لبنان و یا جنبش حماس خواند. سخنگوی رسمی رئیس جمهور آمریکا در این خصوص می‌گوید: اوباما اذعان دارد که موشک‌های حزب‌الله لبنان و حماس تهدیدی برای رژیم اسرائیل به شمار می‌روند و در نتیجه خواهان اختصاص 205 میلیون دلار برای ساخت و نصب سیستم اسراییلی ضد موشکی است. وی هم‌چنین در خصوص بحران اعتماد در روابط آمریکا و رژیم اسرائیل که در پی اعلام این رژیم مبنی بر ساخت شهرک‌های جدید بوجود آمد، گفت: همانطور که اوباما بارها اعلام کرده است، ما به امنیت اسراییل متعهد هستیم و این تعهد تغییر نکرده است. روابط ما در زمینه دفاع از هر زمان دیگری محکم‌تر است.

/ 1 نظر / 8 بازدید
علیرضا

اوبا ما هم یهودی هست[تعجب]