سیدحسن نصرالله :هر حرکت اسرائیل علیه ایران با واکنش حزب الله مواجه می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی همدمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با فارس، با اشاره به سفر هشت روزه خود به لبنان اظهار داشت: در سفری که به لبنان داشتم با رئیس مجلس اعلا، علما و دانشمندان لبنانی دیدار و در خصوص مسایل جاری روز از جمله آخرین وضعیت فلسطین اشغالی گفت وگو کردیم. 

وی از دیدار و جلسه ای خصوصی 150دقیقه ای خود باسید حسن نصرالله خبر داد و گفت: در این دیدار توفیق داشتم که با آقای سیدحسن نصرالله در خصوص مسایل جاری روز ایران، لبنان و فلسطین دیدار و گفت وگو کنم.
وی افزود: سیدحسن نصرالله به فتنه سال 88 ایران اشاره کرد و با بیان اینکه فتنه گران ایرانی دنباله منافقان ساکن در عراق بوده اند، تاکید کرد که فتنه گران هیچگاه حریف ملت ایران و رهبر معظم انقلاب نخواهند شد.
شجونی ادامه داد: سیدحسن نصرالله مقام معظم رهبری را رهبری شجاع، عادل و آگاه به مسایل جاری روز توصیف کرد و گفت که خود را سرباز آیت الله خامنه ای می داند و در راه مقاومت تابع رهبر معظم انقلاب است. عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز افزود: سیدحسن نصرالله هرگونه جرات حمله رژیم صهیونیستی به تاسیسات اتمی ایران را بعید توصیف کرد و گفت اگر قرار باشد رژیم صهیونیستی جرات تجاوز به کشوری را داشته باشد ایران و لبنان را انتخاب خواهد کرد اما ما اعلام می کنیم که هرگونه کنشی از سوی رژیم صهیونیستی علیه ایران قطعا با واکنش سریع حزب الله لبنان همراه خواهد بود چرا که حزب الله لبنان خود را سرباز آیت الله خامنه ای می داند و در این راه هیچگونه جسارتی را از رژیم صهیونیستی نخواهد پذیرفت.
وی افزود: سیدحسن نصرالله گفت اولین تجاوز رژیم صهیونیستی را آخرین تجاوز آنها رقم خواهیم زد و ما به این گفته خود اطمینان داریم و با قاطعیت می گوییم که توان نابودی اسرائیل را داریم.
شجونی گفت: چون استعمار متوجه شد که رفیق حریری توسط سوریه ترور نشده است، اکنون قصد فرافکنی دارد و می خواهد حزب الله را متهم کند در حالی که حزب هیچ نقشی در ترور حریری نداشته است و وی را کسانی ترور کرده اند که دیگران را متهم می کنند.

/ 0 نظر / 22 بازدید