اسرائیل در 20 سال آینده وجود خارجی ندارد

به نقل از تابناک، رییس اداره سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب گذشته در نشست ماهانه اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی سخنرانی کرد.

بخشی از اظهارات سردار سرتیپ"یدالله جوانی" طبق گزارش ایرنا به شرح زیر است:

آمریکایی ها به دنبال قطعنامه 1929 تمام توان خود را برای افزایش فشارها بر جمهوری اسلامی ایران بسیج کردند.

آمریکایی ها در شرایطی قرار گرفته اند که امروز دیگر نگرانی شان از بر هم خوردن معادلات جهانی بسیار جدی تر از قبل است.

ایران مقتدرانه در اجلاس نیویورک حضور پیدا کرد و دیدگاه های خود را مطرح نمود و بسیاری از اندیشمندان جهان پیشنهادهای ایران را تحسین کرده و گفتند که این پیشنهادها می تواند راه گشا باشد.

در بیانیه سه جانبه ایران، ترکیه و برزیل ،آمریکایی ها شوکه شدند و با عجله رفتند به سمت پیش نویس قطعنامه و نهایتا هم موفق شدند بدون اجماع قطعنامه 1929 تصویب کنند.

سازمان سیا گزارشی را منتشر کرده و با استدلال گفته است که رژیم صهیونیستی در 20 سال آینده وجود خارجی نخواهد داشت.

هدف آمریکایی ها از اعمال فشار، تهدید و تحریم علیه ایران این بود که اینها به جریان داخلی ایران چشم دوختند تا شاید بتوانند نظام اسلامی را با مشکل مواجه کنند و آن را از درون فرو بریزند.

فتنه سال گذشته  پیچیده ترین توطئه علیه نظام اسلامی بود. در جنگ هشت ساله جبهه مشخص و آشکار بود اما در این فتنه که توطئه علیه نظام بود،اوضاع فرق می کرد.

مجموعه جریان های داخلی که در برابر نظام اسلامی ایستادند ترکیبی از گرایش ها و ایدئولوژی های گوناگون هستند ولی به هر حال اینها در نقطه ای برای فشار بر جمهوری اسلامی متحد شدند و این جای تعجب دارد.

مجموعه ای که امروز در داخل امید دشمن هستند آن بخشی است که می تواند فتنه انگیزی بکند و سابقه و پیشینه در انقلاب دارد.

سلطنت طلب ها و ملی گراها که قدرت فتنه انگیزی ندارند و برای مردم شناخته شده هستند، فتنه انگیزی را کسانی می توانند بکنند که سابقه در انقلاب دارند اما دچار انحراف شده اند.

سرمداران و چهره های برجسته که دچار انحراف شده اند، حرکت را هم به انحراف کشیدند و هر انقلابی دشوارترین مرحله اش آن است که نیروهای آن انقلاب که دچار ریزش و منحرف می شوند در مسیر انقلاب با ادعای انقلابی گری سد شوند.

درحوادث سال گذشته افراد با شعار خط امام در برابر امام و ولایت ایستادند و همه منافقین، سلطنت طلب ها و آمریکایی ها از اینها حمایت می کنند.

در درون اینها افرادی وجود دارند که به لحاظ سابقه نزد یک عده اعتبار دارند و آن عده چون بصیرت ندارند تصور می کنند که این افراد درست می گویند.

سال گذشته برخی از این افراد آشکارا در برابر رهبری ایستادند و موسوی که تا قبل از انتخابات می گفت پیرو ولایت هستم پس از انتخابات در برابر رهبر معظم انقلاب ایستاد.

موسوی تصور می کرد که اگر مدل انقلاب مخملی را ساماندهی کند، نتیجه می دهد و با همین نگاه آمریکا در کنار اینها ایستاد حتی روزهای پس از انتخابات، اوباما اشک ریخت و گفت در کنار کسانی هستیم که در ایران به دنبال آزادی هستند.

نظام اسلامی مقتدرانه این فتنه را مدیریت کرد و با تدابیر مدبرانه رهبر معظم انقلاب این جریان شکست خورد.

دو جریان بیرونی و خارجی در مقابل نظام اسلامی قد علم کردند، گفت: هر کدام به دیگری امید دارند و جای تاسف دارد که جریان داخلی امیدش به دشمن است.

این دو جریان می گویند این تحریم ها برای ما فرصت است و باید سعی بکنیم دولت را ناکارامد جلوه دهیم و به خواسته هایمان برسیم.

در مقابل افراطی گری های کروبی، موسوی و خاتمی بصیرتی لازم است که باید به آن توجه داشته باشیم،اگر آگاهی و بصیرت لازم در جامعه وجود داشته باشد این جریان فرصت آسیب رسادن به نظام اسلامی را پیدا نخواهد کرد.

/ 0 نظر / 21 بازدید